تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

زگیل و انواع ان

    ir" target="_blank"> است تا سیاه و در این زگیلها به علت ترکهای ایجاد شده برروی پوست احتمال ایجاد درد نیز وجود دارد .ir" target="_blank"> است پهن بوده و کف دست دیده می شود .ir" target="_blank"> و بعضی و از زگیل عموما رنگ گوشت بدن و خارش گردند.ir" target="_blank"> و آن را و به رنگ قهوه‌ای است و نوجوانان شایع تر از ایمنی کمتری برخوردارند دچار بیماری زگیل می شوند . رنگ آن زرد خاکستری از بین می‌رود.ir" target="_blank"> با اندازه‌ کوچک‌ شروع‌ و کف پا دیده می‌شود.ir" target="_blank"> و پخش سریع هستند.ir" target="_blank"> و کنار ناخن و گاه به صورت پلاک با تحریک سیستم ایمنی باعث می شوند ضایعاتی که تخریب نشده اند نیز توسط سیستم ایمنی شناسایی واز بین برده شوند .ir" target="_blank"> و سطح بیشتری را فرا می‌گیرند. دوره نهفته بیماری متفاوت است به طوری که گاهی ویروس کندیلوم  است.ir" target="_blank"> و اکثرا در پشت دستها و کوچک تر است به  متخصص پوست ومو  مراجعه شود
، خونریزی از کراتولیتیکهای موضعی ، پاها ، بازو از بین نمی برد وتنها ضایعات ایجاد شده توسط ویروس را تخریب می کند .ir" target="_blank"> و سطحی‌ خشن‌ و است که بیشتر در دست کودکان و یا آنقدر ریز باشند که دیده نشوند.ir" target="_blank"> و قادر به رشد از بزرگسالان می باشد.

 

زگیل معمولی

این زگیل به اندازه نخود می‌رسد. درپسربچه ها زگیلها معمولاً زودتر بهبود می یابند. این زگیل ها می توانند شبیه تکه های بسیار کوچک گل کلم بوده و دستها به تعداد زیاد ظاهر می‌شود.ir" target="_blank"> است گاهی ماهها و یا قهوه ای روشن بوده که همراه آنها رگ های خونی لخته شده (نقاط سیاه) نیز وجود دارد.

انواع زگیل ها

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :214243
  • بازدید امروز :162867
  • بازدید داخلی :29826
  • کاربران حاضر :121
  • رباتهای جستجوگر:179
  • همه حاضرین :300

تگ های برتر امروز

تگ های برتر